CV De Krabkes is de winnaar van de Grote Optocht 2019 met de praalwagen ‘De Oeteldonkse cultuurtempel: een kostelijk stuk theater’, een visie op het nieuwe Theater aan de Parade.
Er deden in totaal 14 praalwagens mee aan de optocht, 6 grote groepen, 3 kleine groepen, 8 individuelen en 1 jeugdwagen.
Winnaars overige categorieën
CV De Pintvatters is de winnaar van de grote groepen met het motto ‘De 88-jaorige ôôrlog’, Club zonder naam is de winnaar van de kleine groepen met het motto “t Oeteldonks Medisch Team” en bij de individuelen was Carnavalsclub ‘Zattiedaoraan?’ de winnende act met het motto ‘Slaot um mar af!’
De Wisseltrofee Genootschap van het Oeteldonks Vaandel gaat naar CV de Fjoetjur. Hun wagen met als motto ‘Oetel Laboratorium’ is gebouwd door de kinderen van de voormalige Jeugdprinsengroep. De Bambergersprijs gaat naar de grote loopgroep van GV Unio met hun motto ‘D’n Grôte Prijs van Oeteldonk’.
Bekijk de volledige uitslag van de Grote Optocht van 2019 (pdf)